BIZNES XXI WIEKU

Książka | Fragment  Zamów

 

 
 

Pracownik, czy przedsiębiorca? Kim lepiej być w XXI wieku?

 

Czy niepokoi Cię korupcja w świecie korporacji i międzynarodowych banków? Czy złości Cię to, że rząd robi zbyt wiele złego i za mało dobrego?

 

A może jesteś zły na samego siebie, że wcześniej nie zająłeś się własnymi finansami? Cóż, życie nie jest łatwe. Pytanie brzmi: co masz zamiar z tym zrobić?

 

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!

 

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu!

 

 
Robert T. Kiyosaki jest multimilionerem i inwestorem, biznesmenem, wykładowcą i autorem bestsellerów z serii Bogaty ojciec. W wieku 47 lat został rentierem, a potem stworzył firmę Rich Dad Company, która pokazuje milionom ludzi na całym świecie, jak uzyskać wolność finansową. Kiyosaki napisał 16 książek, które sprzedały się w ponad 27 milionach egzemplarzy.
 
 
 
 
 
 

 

 
 

BIZNES XXI WIEKU

 

 
 
 
 

BIZNES XXI WIEKU

 
 
 

Książka Biznes XXI wieku
Zestaw książka + płyta CDKup teraz
Ebook Biznes XXI wiekuKup teraz