POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisów internetowych prowadzonych przez Instytut Praktycznej Edukacji (IPE), akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

 

Rozwój technologii oraz rozwój oferty IPE powodują, że nasza polityka prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: IPE nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników swoich serwisów. Zawsze masz prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych z naszej bazy.

 

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj naszych serwisów i nie nabywaj produktów oferowanych przez IPE.

 

Anonimowość
Internauci korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez IPE wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszych serwerów. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych takich jak region, z którego łączy się z nami internauta.

 

Dane Osobowe
W czasie korzystania z serwisów należących do IPE możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków adres e-mail, a opcjonalnie możesz podać swoje dane demograficzne i kontaktowe.

 

Statystyka
Na podstawie uzyskanych informacji IPE sporządza zbiorcze zestawienia statystyczne. Mogą one być ujawniane osobom trzecim. Zestawienia statystyczne nie zawierają żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

 

Przesyłane wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, które podały swoje dane, chcąc skorzystać z serwisów oferowanych przez IPE. Pod określeniem wiadomości IPE rozumie: informacje na temat, nowości, promocji, ofert specjalnych, informacje komercyjne, dotyczące naszych produktów lub starannie wyselekcjonowanych produktów i usług naszych partnerów. Informacje komercyjne filtrujemy tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Ograniczamy ich objętość i wysyłamy je sporadycznie.

 

Jawne Dane Osobowe
Dane osobowe podane na serwisach należących do IPE przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. IPE nie ma możliwości zabezpieczenia przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesyłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

 

Wyłączenie Odpowiedzialności
Treści i opinie zawarte w produktach IPE i w naszym serwisie nie są zawsze zgodne z opiniami IPE i naszymi poglądami. Każdy Autor ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii w swoich publikacjach.

 

Kontakt
Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej polityki prywatności, proszeni są o wysłanie uwag pod adres: ipe@ipe.com.pl